Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 232.46 239.04
  • Dolar 6.2287 6.2399
  • Euro 7.3234 7.3366
Oturum Aç Üye Ol

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PART TİME ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRACAK

Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne haftalık 10 saat olmak üzere saat başı 10 TL ücretle öğrenci alımı yapılacak. Öğrenci alımı için başvurular başladı.

23 Ekim 2017 Pazartesi 17:00

Yükseköğretim Kurumlarında Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırılabilmesine İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne aşağıda belirtilen işlerde haftalık 10 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10 TL saat ücreti ödenmek üzere toplam üç  Kısmi Zamanlı Öğrenci çalıştırılacaktır. Başvurular 30 Ekim'e kadar devam edecektir.

Aranacak şartlar şunlardır:

Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), Disiplin cezası almamış olmak, Ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak,  Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak gerekiyor.

Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, Normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak,  Çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak istenmektedir.

Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı Çalışacak 30 Öğrenci Alımı

İstenen belgeler şunlardır:

Başvuru formu (üniversite internet sayfasında bulunmaktadır.), öğrenci belgesi (eğitim-öğretim süresini gösterir şekilde), ders programı, özgeçmiş ve 1 adet fotoğraf istenmektedir.

 

MYMEMUR
GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.