Haber Gönder Künye İletişim
  • Altın (Has) 211.62 216.01
  • Dolar 5.3611 5.3708
  • Euro 6.0997 6.1107
Oturum Aç Üye Ol

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PART TİME ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRACAK

Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne haftalık 10 saat olmak üzere saat başı 10 TL ücretle öğrenci alımı yapılacak. Öğrenci alımı için başvurular başladı.
23 Ekim 2017 17:00

Yükseköğretim Kurumlarında Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırılabilmesine İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne aşağıda belirtilen işlerde haftalık 10 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10 TL saat ücreti ödenmek üzere toplam üç  Kısmi Zamanlı Öğrenci çalıştırılacaktır. Başvurular 30 Ekim'e kadar devam edecektir.

Aranacak şartlar şunlardır:

Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), Disiplin cezası almamış olmak, Ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak,  Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak gerekiyor.

Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, Normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak,  Çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak istenmektedir.

Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı Çalışacak 30 Öğrenci Alımı

İstenen belgeler şunlardır:

Başvuru formu (üniversite internet sayfasında bulunmaktadır.), öğrenci belgesi (eğitim-öğretim süresini gösterir şekilde), ders programı, özgeçmiş ve 1 adet fotoğraf istenmektedir.

 

MYMEMUR

GENÇ BÜLTEN SAYFASINI

YORUMUNUZU YAZIN ...

Bu haber için hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

ÇİZGİLERİN DİLİNDEN

GÜNÜN SÖZÜ