Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 223.68 231.36
  • Dolar 5.9944 6.0052
  • Euro 6.8267 6.8390
Oturum Aç Üye Ol

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

ÇOCUKLARIN OLTASINA MUTLULUK TAKILDI

Muğla’nın Milas İlçe Kaymakamlığınca düzenlenen 2.Uluslararası Milas Balık Festivalinde Türk ve yabancı öğrenciler ile annelerin hep birlikte olta atmaları renkli ve duygusal görüntüler oluşturdu. Etkinliğe, Türkiye’nin en büyük balık ve av malzemeleri şirketi olan REMİXON firması da dağıttığı tişört, şapka ve oltalarla etkinliği destekledi.

EĞİTİMGENÇLİK22 Mayıs 2018 Salı 21:49

Muğla’nın Milas ilçesinde düzenlenen 2.Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği kapsamında Türk ve yabancı öğrenciler anneleriyle birlikte olta etkinliğinde buluştular. Türkiye’nin önde gelen balık ve av malzemeleri şirketi olan REMİXON firmasının da öğrencilere vermiş olduğu tişört, şapka ve olta hediyeleri ile katkı sağladığı olta etkinliğinde ayrıca Türk ve yabancı öğrenciler anneleriyle beraber olta atarak gönül köprüsünü de kurdular.

Kaymakamlığın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Tarım Müdürlüğünün işbirliği ile planlanıp düzenlenen etkinlikte öğrencilerden bazılarının ilk kez ellerine olta aldığı gözlendi. Etkinlik boyunca anne ve çocukları hep beraber balık tutmanın keyfini doyasıya yaşadı. Ayrıca olta etkinliğinde Türk ve yabancı öğrencilerin yanı sıra engelli(özel) öğrenciler de unutulmayarak PTT ilçe müdürlüğü de kendi ürettiği PETTE oyunu ve annelere özel takı hediyeleri ile katıldı.

İlçe Kaymakamı Eren ARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL ve İlçe Tarım Müdürü Eşref ARSLAN’ın da eşleri ve çocukları ile birlikte olta atmaları renkli görüntüler oluşturdu. Etkinliğe katılanlar, annelerin çocukları ile beraber balık tutmanın farklı ama bir o kadarda çok güzel bir anlam taşıdığını ifade ettiler.

 Balık tutma etkinliği REMİXON firmasının Balık Festivali kapsamında İngiltere ve Kosova’dan gelip olta etkinliğine katılan öğrenciler ile Türk öğrenci ve annelerinin hep birlikte olta atması güzel kareler oluşturdu. 

HABERİN RESİMLERİ

   

GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.