Haber Gönder Künye İletişim
  • Altın (Has) 220.39 225.88
  • Dolar 5.6481 5.6582
  • Euro 6.5039 6.5156
Oturum Aç Üye Ol

JANDARMA UZMAN ERBAŞ ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK? BAŞVURU TARİHLERİ NEDİR?
17 Ocak 2018 Çarşamba 13:09
Jandarma uzman erbaş alımı bekleniyor. Birçok aday tarafından merakla beklenen uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? Başvurular ne zaman başlayacak? Jandarma uzman erbaş alımı başvuru tarihleri nelerdir?

Jandarma uzman erbaş alımı bekleniyor. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından sık aralıklarla yapılan uzman çavuş alımı için onbinlerce adayın meraklı bekleyişi sürüyor. Son olarak yayımlanan 2017/10 ilanından sonra 2018 yılının Ocak ayı itibariyle henüz yeni bir alım başlamadı. Jandarma uzman erbaş alımı başvuru tarihleri belli oldu mu?

Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? Son alım 30 Ekim 2017 tarihinde başlamıştı. Başvuru sonuçları açıklanan ve mülakat aşamasına geçilen alım sonuçlandığında yeni ilanın yayımlanması bekleniyor. Genellikle bir önceki alımdan 3 ya da 4 ay sonra yeni alımın başladığı düşünülürse, başvuru tarihleri için 2018 yılı Şubat ya da Mart ayları muhtemel görünüyor.

Resmi bir açıklama yapılmadan, kesin olarak belirtilen başvuru tarihlerine adayların dikkat etmeleri gerekiyor. Zira henüz tarihler resmi olarak açıklanmadı. Bunun dışında yalnızca tahmin yürütmek mümkün olabiliyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri de kuvvet komutanlıklarına uzman erbaşlar istihdam ediyor. 2018 yılında yapılacağı belirtilen 13 bin uzman alımı için adaylar ilanların yayımlanmasını bekliyor. Herhangi bir gelişme olduğunda sizleri bilgilendireceğiz.

 

MYMEMUR
GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.

RESİM GALERİ

MUCİZE DEĞİŞİME SİZ DE TANIK OLUN!

Mucize değişime siz de tanık olun!

İŞTE RAFLARDA YERİNİ ALAN SON KİTAPLAR!

Psikolojiden, polisiyeye, bakım ve güzellikten, komediye işte en son çıkan kitaplar!

DÜNYADAKİ BÜYÜK AFETLERDEN KARELER

VİDEO GALERİ

İŞÇİ BABANIN VE ATANAMAYAN OĞLUNUN KLİBİ (bizim oğlanın rahatına bak)
Öğretmenin yürek burkan hikayesi
Arda Turandan muhteşem gol
İDAM CEZASINA ÇARPTIRILAN MUHAMMED MURSİNİN SON SAVUNMASI
engelliler haftası
GÖZÜMÜN NURU NAMAZ DİYEN ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ
ATAMASI YAPILMAYAN ÖĞRETMENLERİN ÇIĞLIKLARI
BAYRAĞI ERMENİLERE BIRAKMAYAN KAHRAMAN TÜRK
ÇANAKKALE ZAFERİ TANITIM FİLMİ YAYINLANDI
MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu Önemli Açıklamalar

ÇİZGİLERİN DİLİNDEN

GÜNÜN SÖZÜ