Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 232.46 239.04
  • Dolar 6.2287 6.2399
  • Euro 7.3234 7.3366
Oturum Aç Üye Ol

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

JANDARMA UZMAN ERBAŞ ALIMININ GECİKME NEDENİ VE BAŞVURULARIN BAŞLAYACAĞI YENİ TARİH BELLİ OLDU

Jandarma Genel Komutanlığına KPSS şartsız ve askerlik şartsız uzman erbaş alımı için geri sayım sona eriyor. 30 Ekim'de başlaması gereken başvuruların ise halen neden başlamadığı belli oldu. İşte Jandarma uzman erbaş alımı başvuru gecikme nedeni ve başvuruların başlaması beklenen yeni tarih.

31 Ekim 2017 Salı 11:51

Önceki gün başlaması beklenen Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları halen başlamadı.

On binlerce kişinin büyük bir merak ve heyevanla beklediği Jandarma Uzman Erbaş alımları için uzun süredir devam eden geri sayım sona erdi. Geçtiğimiz gün adayları sevindiren gelişmeyi Kpssscafe.com.tr olarak adaylara vermiş ve başvuruların 30 Ekim günü başlayacağını kaleme almıştık. Nitekim Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden de yayımlanan duyuruda Jandarma Genel Komutanlığının 30 Ekim'de ilana çıkacağı ve başvuru sayfasının 30 Ekim'de açılacağı bildirildi.

Ancak 30 ekim tarihinde başvuru sayfası açılmadı ve ilan metni de yayımlanmadı. Adaylar ise gecikmenin neden olduğunu, alımın iptal mi olduğu sorularını internet üzerinde araştırmaya başladı. edindiğimiz son dakika bilgisine göre Jandarma'nın sisteminde yaşanna bir aksaklıktan dolayı ilanın geciktiği, başvuru ekranının bu sorun nedeniyle 30 Ekim'de açılmadığı belirtildi.

Aldığımız bir diğer bilgiye göre ilan metninin 31 Ekim'de yayımlanacağı ve  başvuru ekranının 31 Ekim'de açılacağı belirtildi. İlan metni Jandarma.tsk.tr adresi üzerinden adaylara duyurulacaktır.

KPSS CAFE
GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.